Jak se stát vědomým montessori rodičem?

Stačí si přát být spokojeným a šťastným rodičem ...

Ale kdo to vlastně je? Kdybyste se zeptali svých dětí, vždy to budete pro ně vy. Už od narození jste pro ně ti nejlepší a nejideálnější rodiče!  Vás si přece vybraly, vám se narodily. Vy jste jejich skvělý průvodce na cestě jejich životem.

Dnešní děti jsou často citlivější, vnímavější a emotivnější než jsme bývali my v jejich věku. Některé jsou velmi otevřené a často reagují silně na jakékoliv omezení vlastní svobody. Potřebují od nás především bezpodmínečnou lásku, přijetí a podporu. Současně však ocení jasné stanovení pravidel a hranic. A to je v současné době velké téma mezi rodiči a dětmi, jak tedy najít rovnováhu mezi svobodou a pravidly?

Chceme vás podpořit na cestě za poznáním, jak se stát vědomým milujícím rodičem. Ukázat vám, že je možné dopřát dětem nezbytné množství svobody, aby mohly najít své místo a poslání na tomto světě a současně jim stanovit tolik potřebné hranice, aby se cítily bezpečně a zorientovaly se v současném světě. To vše vždy s láskou, s respektem, ale i s vědomostí.

Patříte-li mezi rodiče, kteří jsou otevření, mají chuť naslouchat, nechat se inspirovat a chcete-li své děti vychovávat jinak, více svobodně, s láskou, respektem a důvěrou v děti, tak jste na správném místě. 

Tento kurz je právě pro vás.

4 nejdůležitější důvody, proč se k nám připojit

Našli bychom určitě více argumentů, proč pro vás bude kurz užitečný, ale tyto tři považujeme za klíčové.

 • 1
  Za necelých šest hodin vašeho času získáte kompletní informace, jak prožít s vašimi dětmi celé tři roky jejich života v montessori duchu.
 • 2
  Dozvíte se vše najednou. Montessori je ucelený výchovný systém, který funguje více než 100 let a je ověřen jak v domácím, tak i školním prostředí.
 • 3
  Umožníme vám každý den začít znovu stát se lepším rodičem pro vaše děti.
 • 4
  Už v tom nebudete sami. Vstupem do kurzu se stanete součástí úžasné komunity stejně smýšlejících rodičů.

Jak bude online kurz probíhat?

 • Jakmile zaplatíte, přijde vám potvrzovací email s přihlašovacími údaji do členské sekce.
 • Po přihlášení můžete shlédnout okamžitě první video.
 • Postupně se vám bude každý týden uvolňovat nové video.
 • Pod videem vždy najdete bonusové materiály ke stažení. 
 • Na poslední záložce najdete bonusová videa, která se tam budou postupně plnit během vašeho kurzu.

Užijte si každá díl a odneste si řadu cenných informací a inspiraci do vašich domovů, ke svým dětem.