Jak se stát vědomým rodičem?

Stačí si přát být ideálním rodičem ...

Co je to ideální rodič? Zeptejte se svých dětí, kdo je ideální rodič. Vždycky pro ně budete ideálním rodičem vy. Už od narození jste pro ně byli ideální a pořád jste!  Vás si přece vybraly, vám se narodily. Vy jste jejich ideální průvodce na cestě jejich životem.

Dnešní děti jsou často citlivější, vnímavější a emotivnější než jsme bývali my v jejich věku. Některé jsou velmi otevřené a často reagují silně na jakékoliv omezení vlastní svobody. Potřebují od nás především bezpodmínečnou lásku, přijetí a podporu. Současně však ocení jasné stanovení pravidel a hranic. A to je v současné době velké téma mezi rodiči a dětmi, jak tedy najít rovnováhu mezi svobodou a pravidly?

Chceme vás podpořit na cestě za poznáním, jak se stát vědomým milujícím rodičem. Ukázat vám, že je možné dopřát dětem nezbytné množství svobody, aby mohly najít své místo a poslání na tomto světě a současně jim stanovit tolik potřebné hranice, aby se cítily bezpečně a zorientovaly se v současném světě. To vše vždy s láskou, s respektem a s vědomím, že dítě je můj partner.

Patříte-li mezi rodiče, kteří jsou otevření, mají chuť naslouchat, nechat se inspirovat a chcete-li své děti vychovávat jinak, více svobodně, s láskou, respektem a důvěrou v děti, tak jste na správném místě. 

Tento kurz je právě pro vás.

3 nejdůležitější důvody, proč do kurzu jít

Našli bychom určitě více argumentů, proč pro vás bude kurz užitečný, ale tyto tři považujeme za klíčové.

 • 1
  Za čtyři hodiny času získáte kompletní informace, jak prožít s vašimi dětmi celé tři roky jejich života v montessori duchu.
 • 2
  Dozvíte se vše najednou. Montessori je ucelený výchovný systém, který funguje více než 100 let a je ověřen jak v domácím, tak i školním prostředí.
 • 3
  Umožníme vám každý den začít znovu a stát se ideálním rodičem pro vaše děti.

Jak bude online kurz probíhat?

 • Jakmile zaplatíte, přijde vám potvrzovací email s přihlašovacími údaji do členské sekce.
 • Po přihlášení můžete shlédnout okamžitě první video.
 • Postupně se vám bude každý týden uvolňovat nové video.
 • Pod videem vždy najdete bonusové materiály ke stažení. 
 • Na poslední záložce najdete bonusová videa, která se tam budou postupně plnit během vašeho kurzu.

Věříme, že si kurz užijete a odnesete si řadu cenných informací a inspiraci, kterou budete moci ihned využít doma se svými dětmi.

Koupí kurzu nic neriskujete, během 14 dní můžete shlédnout 2 videa a pokud nebude kurz odpovídat vašim očekáváním vrátíme vám peníze.