Co o nás říkají?

"Mám syna 9 měsíců a s Montessori začínáme úplně nově od jeho 7 měsúců, kurz mi tedy byl velkým pomocníkem, jak s montessori doma začít. Řešila jsem například přikrmování/odstavování, ale dlouho stravu odmítal. Po zhlédnutí videa, jak na odstavováni z pohledu montessori, se rozjedl a mě se moc ulevilo. Takže, opravdu to funguje:-). Děkuji za to."
Petra, maminka Tadeáška
"Skvělý kurz, který mi pomohl v každodenním životě s prckem. Nejvíc se mi líbila myšlenka, že do ohrádek nedáváme děti, ale nebezpečné věci. jak jednoduché, ale geniální. To mi změnilo způsob uvažování při výchově mého syna a je nám oběma mnohem lépe."
Julie, maminka Olivera
"Kurz mi přišel vhod, když jsem se rozkoukávala po narození syna. Našla jsem tam 8 strukturovaných videolekcí rozdělených podle věku dítěte, spoustu bonusů a užitečných informací i tipů na konkrétní vybavení, pomůcky nebo knihy pro děti i rodiče. Já oceňuju srozumitelné informace. To, že si jednotlivé lekce můžu pustit kdykoli a kdekoli. Že můžu na jedno video koukat “na několikrát” (matky vědí😁) a že se ke všem lekcím můžu vracet. Součástí balíčku je vstup do uzavřené skupiny na facebooku, kam si maminky chodí pro rady a kde jim na jejich otázky odpovídají jak obě lektorky, tak i ostatní maminky, což je prima. PS: Já jsem dala přihlašovací údaje i oběma babičkám😊" a teď se k němu vracím i s druhým miminkem.
Zuzana, maminka Karla a Aničky
"Ďakujem, Váš kurz bol super. O Montessori sa zaujímam už dlhšie, ale viac som vedela o veku 3-6 rokov, než 0-3, takže som si jednoznačne rozšírila vedomosť plus bolo to perfektne načasované, lebo v januári sa mi narodila dcéra - prvé dieťa a tak s ňou idem podľa Vášho kurzu úplne od začiatku. Veľmi mi to obohacuje materskú dovolenku a teším sa z jej pokrokov. Čo bolo naozaj veľmi dobré je, že som si k tomu kurzu - videu sadla, keď som mala čas, nebolo to v priamom prenose, tak som sa nebála, že mi niečo ujde. A veľmi dobré je, že k tomu máme neobmedzený prístup, takže hoci som už videla všetky videá, veľa vecí si budem potrebovať pripomenúť práve vtedy, keď moja dcerka bude v tom vekovom období a takto sa k tomu ľahko vrátim. Prajem Vám veľa radosti vo Vašej práci ."
Katka, maminka Sáry
"Tento kurz bych doporučila hlavně z časového důvodu, protože v několika kapitolách dokáže stručně shrnout obsah celé knížky:-)."
Zuzana, maminka Natálky
"Ráda bych vám oběma poděkovala za velmi podnětný a skvěle zpracovaný online kurz. Podaly jste v něm spoustu podstatných informací a odborných vhledů, a to velmi příjemnou a srozumitelnou formou. Tento kurz mě utvrdil v tom, že je to vše jen o vědomém vnímání přirozeného vývoje. To vše za cenu jedné noci ve wellness hotelu 😊"
Tereza, maminka Beníka a Bárta
"Kurz rozhodně doporučuji. Mám osobní zkušenost s lektorkami a je to opravu top přístup mezi lektory. Nejlepší je, že si z kurzu, jak dítě roste, pouštíte jednotlivá videa pro jeho věk. Nemusíte nic hledat a vše na sebe navazuje. Lektorky dávají tipy na výrobu a nákup pomůcek levně. Rozhodně doporučuji. Ideálně už od narození, ať vás nemrzí, že jste některou fázi miminka nestihla. Pro začátečníky je ideální, že jsou videa natočená přímo v připraveném prostředí, kde je vše i okomentované."
Lucie, maminka Toničky